Skocz do zawartości


Zenbox.pl promocja
Zdjęcie

WordPress 2.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 fanatyk

fanatyk

    Ojciec Założyciel

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1645 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16.05.2007 - 10:31

Jest już dostępny WordPress v.2.2. Zapraszamy do aktualizacji.

Jak tylko zostanie opublikowana lista zmienionych plików postaram się ja tu wrzucić :)

:: Mój blog: prosument.es 

:: twitter: @plipiec

 

[Zobacz: jak zarabiać na swoim blogu]


#2 Domator

Domator

    aktywność:

  • +Bloger
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 17.05.2007 - 21:50

Jak na razie to nowy WP wszystko mi pochrzanił, zupełnie nie wiem dlaczego. Połączył mi starą bazę z nową bazą, która stoi na innym koncie serwerowym w tej samej firmie. Kiedy wgrałem stare pliki wszystko wróciło do normy...

#3 fanatyk

fanatyk

    Ojciec Założyciel

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1645 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17.05.2007 - 23:17

2 blogi zaktualizowałem bez najmniejszego problemu.

:: Mój blog: prosument.es 

:: twitter: @plipiec

 

[Zobacz: jak zarabiać na swoim blogu]


#4 facet

facet

    aktywność:

  • +Bloger
  • 19 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Poland / Poznań
  • Interests:Hmm, trochę do pisania by było. W skrócie - dobre kino (thiller, horror, psycho), dobra muza (trance), dobry komputer (win2k3 enterprise edition or mandrake) i web :)

Napisano 18.05.2007 - 1:10

A ja oczywiście czekam na listę zmienionych plików ;)

#5 fanatyk

fanatyk

    Ojciec Założyciel

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1645 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18.05.2007 - 12:29

Nie będzie ;)
Zbyt dużo się zmieniło. Więc pozostaje metoda klasyczna - usuwamy wszystko poza plikami wyglądu i wp-config.php i wrzucamy nowe pliki.

:: Mój blog: prosument.es 

:: twitter: @plipiec

 

[Zobacz: jak zarabiać na swoim blogu]


#6 Domator

Domator

    aktywność:

  • +Bloger
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 18.05.2007 - 13:20

2 blogi zaktualizowałem bez najmniejszego problemu.

No okazało się, że pomieszałem confingi (tez używam wordpressa na dwóch stronach), to tez zupełnie nie rozumiałem co się stało. Teraz jest w porządku :)

#7 wallace

wallace

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPip
  • 99 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Kraków/Będzin

Napisano 18.05.2007 - 13:25

Jak ktoś bardzo chce, to lista zmienionych/usuniętych/dodanych plików jest na codexie, a jak dobrze poszukać, to i bardzo szczegółowa się znajdzie ;)
Mi estas malbona knabO.o'
Ja o WordPress - Sblamuj spam na blogu!

#8 Rafotograf

Rafotograf

    aktywność:

  • Bloger
  • 12 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Reda

Napisano 19.05.2007 - 0:35

U mnie też aktualizacja przebiegła pomyślnie, choć zapomniałem wyłączyć wtyczki.

#9 rafik

rafik

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPip
  • 81 postów
  • Location:Warszawa
  • Interests:Web 2.0, SEO i SEM, fotografia i Japonia, zagorzały Macuser

Napisano 20.05.2007 - 20:46

aktualizacja bez problemów ale zbyt dużo wtyczek jest niekompatybilnych więc wróciłem do 2.1.3
Nie działa na wtyczka WPG2 która jest moją podstawową wtyczką do galerii.
Macie jakieś doświadczenia co jeszcze działa/nie działa?
pozdrawiam
--
Rafał
www.Rafik.art.pl czasami wrzucam coś ciekawego dla mnie
Cukrzyca i pompa insulinowa - blog dla cukrzyków

#10 west28

west28

    aktywność:

  • Weteran
  • PipPipPipPipPip
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Zielona Góra

Napisano 21.05.2007 - 20:30

Działa większość wtyczek. Na szczęście moje się ostały :)
Gorsze jest to, że należy uzupełnić tłumaczenie do nowej wersji...

#11 AdamAGP

AdamAGP
  • Bloger
  • 6 postów

Napisano 23.05.2007 - 22:44

U mnie wszystkie wtyczki działają i ogólnie jest ok. Tylko, że w IE 5 się panel wp-login rozlatuje totalnie. Dobrze, że już tak nie wiele osób z tej wersji korzysta.

Użytkownik AdamAGP edytował ten post 23.05.2007 - 22:47

Dołączona grafika
Fotografia i retusz zdjęć. Aparaty i obiektywy

#12 Rafotograf

Rafotograf

    aktywność:

  • Bloger
  • 12 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Reda

Napisano 25.05.2007 - 19:17

W sobotę zaktualizowałem WP do wersji 2.2, a w niedzielę przenosili mi stronę na nowy serwer i wgrali poprzednią wersję WP czyli 2.1.2. Dopiero wczoraj to zauważyłem więc dziś ponownie upgrade :)

Zaktualizowałem wtyczkę WPG2 do wersji 2.13 i raczej wszystko OK.
Co prawda miałem problemy, ale po ponownej validacji wszystko działa dobrze.

#13 pixelgirl

pixelgirl

    aktywność:

  • Bloger
  • 17 postów

Napisano 20.08.2007 - 19:37

U mnie tez wszystko gra. :) Aczkolwiek z poczatku probowalam aktualizowac z wtyczka "InatantUpgrade" ale niestety nie wyszlo, ciagle zmienialo mi chmod i nie bylam w stanie odpalic upgrade.php. W koncu przepisalam caly folder i wstawilam moje zabezpieczone pliki.

Pzdr,
pixelgirl.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Poprzedni adres WWW tego tematu: http://www.wordpress.org.pl/WordPress-2.2-t2060.html