Skocz do zawartości


Zenbox.pl promocja
Zdjęcie
- - - - -

Tani i szybki hosting


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 mat2224

mat2224

    aktywność:

  • +Bloger
  • 21 postów

Napisano 12.01.2011 - 21:14

Poszukuję jakiegoś szybkiego i taniego hostingu najlepiej z opcją płacenia co miesiąc.

#2 rokko

rokko

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Location:Myszków
  • Interests:Informatyka, e-biznes, nowe technologie

Napisano 12.01.2011 - 22:20

Z jakim transferem miesięcznym? Jaki limit powierzchni? Opisz szczegółowo jakie Masz wymagania co do hostingu to będzie można trafniej coś podpowiedzieć.
Porady związane z pozycjonowaniem stron internetowych, w szczególności omówienie zagadnień związanych z Wordpress SEO, a także optymalizacja stron WWW od kuchni oraz setki innych wartościowych porad. Zapraszam!

#3 Ivek88

Ivek88

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPip
  • 83 postów

Napisano 13.01.2011 - 6:37

Ja korzystam aktualnie z Rootnode, oraz OVH.
Rootnode nie ma prawie żadnych ograniczeń(Quota - 50GB), tylko jest dla osób, które potrafią sobie radzić z shellem.
Puki co jest tylko jeden minus Rootnode:

Całkowita quota wynosi 50GB, jednak jest podzielona w specyficzny sposób:

* 10GB na serwerze shellowym
* 10GB na bazy danych
* 10GB na backup
* 10GB na www
* 10GB na torrenty

Nie ma możliwości łączenia lub przesuwania quoty z jednej usługi na drugą.


Użytkownik Ivek88 edytował ten post 13.01.2011 - 6:39


#4 macio76

macio76

    Maciej Socha

  • +Bloger
  • PipPipPipPip
  • 304 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Częstochowa

Napisano 13.01.2011 - 16:54

Zachęcam do zapoznania się z ofertą ViPower.pl jest ich klientem od dłuższego czasu i nie narzekam. Nawet na moją prośbę przekonfigurowali serwer ;)

Użytkownik macio76 edytował ten post 13.01.2011 - 16:55


#5 strzelba666

strzelba666
  • Bloger
  • 3 postów

Napisano 27.01.2011 - 14:54

Ja polecam prohost.pl posiada panel administracyjny DA oraz cron-a, płatność co miesiąc ok 18zł. Szybkość bardzo dobra.

#6 amistad18

amistad18

    aktywność:

  • Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Bydgoszcz

Napisano 28.01.2011 - 1:49

Co miesiąc 18zł? Na ich stronie jest że za podstawowy jest 15zł/m-c, parametry szału nie robią, cena wcale konkurencyjna nie jest, jedynie opcja płatności co miesiąc może być dla niektórych fajna, ale wtedy płaci się 180% od właściwej - rocznej kwoty, to tym bardziej jest ten serwer mało opłacalny.

#7 leon55

leon55
  • Bloger
  • 4 postów

Napisano 30.01.2011 - 13:53

@strzelba666
Dostęp do crona to ma każdy hosting to nie jest jakaś filozofia ale fakt 500gb transferu rocznie to jest coś za tą cenę - to ja jednak przepłacam musiałem ostatnio dopłacić 140 PLN za 25 GB mies.

Użytkownik leon55 edytował ten post 30.01.2011 - 13:54


#8 darrmtrade

darrmtrade
  • Bloger
  • 3 postów
  • Location:Warszawa
  • Interests:technologia

Napisano 09.02.2011 - 17:55

Ja mogę ci odradzić: omnihost.

Na pewno nie warto kupować u nich hostingu.

Polska jest genialna.

pozycjonowanie


#9 Bio

Bio

    aktywność:

  • +Bloger
  • Pip
  • 40 postów
  • Location:Bielsko-Biała

Napisano 10.02.2011 - 14:08

a ja polecę cal.pl
mam u nich postawione forum na skrypcie myBB i pomimo czasami dziwnych eksperymentów nic się złego nie działo.
Wordpress chodzi też bez problemu.

W niedługim czasie będę miał oba skrypty odpalone (jak sobie na sucho sprawdziłem to działało to bez zarzutu).

#10 arnold44

arnold44
  • Bloger
  • 7 postów

Napisano 14.02.2011 - 12:14

Czytałem dużo o tych ofertach i główne zapoznałem się z opiniami - ciężko coś wybrać sugerując się tymi opisami ale porównałem ceny i opinie i osobiście wybrałem linuxpl.com - zobaczymy jak będzie.

#11 kkarpieszuk

kkarpieszuk

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 14.02.2011 - 14:53

nie da sie pogodzic slow, jakie uzyles w tytule: tani i szybki

hosting jest tani, dlatego, ze strona jest wtedy hostowana na jednej maszynie z wieloma innymi stronami (a im hosting tanszy, tym wiecej stron na jednej maszynie). wtedy takie cos nie moze byc szybkie.

a jesli ktos wlasnie pisze w watku, ze ma taki tani i szybki hosting, to tylko dlatego, ze na jego maszynie nie trafil sie jeszcze 'wysysacz' łącza czy zasobow obliczeniowych procesora. a to jest kwestia czasu :)
pozdrawiam, Konrad Karpieszuk
## WTYCZKA WORDPRESS - SKLEP INTERNETOWY ##
p.s. zleceń odnośnie Wordpressa szukajcie na http://wpzlecenia.pl

#12 Bio

Bio

    aktywność:

  • +Bloger
  • Pip
  • 40 postów
  • Location:Bielsko-Biała

Napisano 14.02.2011 - 18:05

dużo też zależy od adminów w hostingu :) u mnie blokują takich wsysaczy zasobów ;)

#13 adriatyk

adriatyk
  • Bloger
  • 9 postów
  • Location:Warszawa - Piastów

Napisano 18.05.2011 - 11:23

Nie ma co ja już testowałem HOME, LINUXPL, NETEASY, SMOKO, NETMARK, LOKOZ.

stosunek do ceny i jakości to:

1. Netmark
2. Lokoz

polecam zdecydowanie te dwa.

#14 Daggerka

Daggerka

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19.05.2011 - 1:33

Tani to może być i taki za 50 pln jeśli np: oferowaliby 0,5 TB transferu i 80 GB powierzechni... Bez konkretniejszych wymagań raczej nikt nic nie doradzi :P Jeśli nie znasz się na parametrach, to powiedz chociaż co chcesz na serwerze trzymać oraz jaki będzie ruch, to pomożemy ci coś dobrać.

nie da sie pogodzic slow, jakie uzyles w tytule: tani i szybki


Święta prawda... Chociaż są ludzie, którzy płacą więcej za mniej. Grunt, to wiedzieć za co się płaci ;)

#15 amistad18

amistad18

    aktywność:

  • Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Bydgoszcz

Napisano 19.05.2011 - 14:02

Daggerka, zobacz datę rozpoczęcia tematu ;)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Poprzedni adres WWW tego tematu: http://www.wordpress.org.pl/Tani-i-szybki-hosting-t11716.html