Skocz do zawartości


Zenbox.pl promocja
Zdjęcie
- - - - -

Darmowe i autorskie szablony WordPress - Jachu.net

szablony darmowe WordPress

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jachu

jachu

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisano 03.10.2014 - 12:06

Witajcie.

 

Chcę Wam zaprezentować stronę z darmowymi szablonami WordPress mojego autorstwa http://jachu.net.

 

1412333380__jachunet.png

Od lat jestem użytkownikiem tego forum. Często korzystałem z pomocy innych użytkowników. Projektowanie szablonów stało się moją niegroźną paranoją. Postanowiłem publikować moje ?dzieła? w internecie, ponieważ na dysku komputera niepotrzebnie się kurzyły. 

 

Czekam na Wasze opinie, te pozytywne i negatywne. Co byście zmienili, dodali, usunęli. Wszelkie sugestie mile widziane.

 

 


  • mrobert15 lubi to

#2 RafoX

RafoX

    aktywność:

  • +Bloger
  • 11 postów

Napisano 07.10.2014 - 9:17

Bardzo fajna strona i nie powiem bo nie jeden szablon sobie z niej wybrałem.



#3 jachu

jachu

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisano 08.10.2014 - 20:03

Bardzo fajna strona i nie powiem bo nie jeden szablon sobie z niej wybrałem.

 

Dzięki ;)



#4 kamillo28

kamillo28
  • Bloger
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Interests:sport

Napisano 04.11.2014 - 20:27

Fajnie to wygląda :) gratulacje



#5 Dmati

Dmati

    aktywność:

  • Redakcja
  • PipPipPipPip
  • 295 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:PL

Napisano 05.11.2014 - 12:38

Fatal error: Call to undefined function wp_pagenavi()

A po za tym fajne minimalistyczne skórki.



#6 goobie

goobie
  • Bloger
  • 1 postów

Napisano 15.11.2014 - 18:11

Jachu te motywy są MEGA! szczególnie kurdupel - gratuluję!

 

Swoją drogą zastanawiam się, czy kiedyś będę miał tyle wiedzy w głowie, żeby robić podobne rzeczy ;) Na razie jestem w pół drogi. Korzystając z okazji chciałbym się przywitać na formum, bo na razie jestem biernym czytelnikiem :)



#7 jachu

jachu

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisano 27.01.2015 - 23:40

Dziękuje wszystkim za pochlebne komentarze, to motywuje mnie do dalszej pracy. 

 

 

....

 

Swoją drogą zastanawiam się, czy kiedyś będę miał tyle wiedzy w głowie, żeby robić podobne rzeczy ;) Na razie jestem w pół drogi....

 

 

Odkąd dostałem komputer (2001 r.) ciągle robiłem jakieś szablony. Nie znam osobiście ani jednej osoby, której mógłbym się poradzić. Czytam więc książki, szperam w internecie, korzystam z różnych forów, skryptów i dodatków. Jeśli masz zapał do robienia szablonów, jeśli sprawia Ci to przyjemność, to do osiągnięcia satysfakcjonującego Cię poziomu potrzeba tylko czasu. Mi zajęło to ponad dekadę...



#8 jkaminski

jkaminski
  • Bloger
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Location:Nowy York

Napisano 18.05.2015 - 13:18

Fajna stronka. Do tej pory brałem darmowe szablony ze strony http://www.templatem...darmowe-rzeczy/