Skocz do zawartości


Zenbox.pl promocja
Zdjęcie
- - - - -

Czy jesteście informatykami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16 Daggerka

Daggerka

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22.04.2010 - 17:52

Obsługa WP jest banalna ;) Obecnie konfiguracja również jest banalna. Na poprawnie skonfigurowanych serwerze wszystko pięknie można ustawiać, wgrywać, aktualizować w panelu WP.

Ja ogólnie stronkami, forami itd zajmuję się od... niecałego roku? To wcale nie jest trudne.

#17 vilq

vilq
  • Bloger
  • 5 postów

Napisano 19.10.2010 - 19:54

Technikum informatyczne 4-letnie, nauka php głównie, ale również z hobby ;)

#18 strzelba666

strzelba666
  • Bloger
  • 3 postów

Napisano 27.01.2011 - 14:56

Pojęcie informatyk jest zbyt ogólne, to tak jakbyś mówił o lekarzu bez specjalizacji.

#19 rokko

rokko

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Location:Myszków
  • Interests:Informatyka, e-biznes, nowe technologie

Napisano 27.01.2011 - 16:06

A ja jestem informatykiem po studiach ;)

Do obsługi WordPressa nie jest wymagane żadne wykształcenie informatyczne, dużo instrukcji dla początkujących w sieci, jak napotkasz na problem zapytaj na forum zenwordpress.pl

Twierdzisz że jest mało poradników do WP po polsku?

Ja mam odmienne zdanie...

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=UDU&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&q=wordpress+ext%3Apdf+|ext%3Adoc+|+ext%3Adocx&aq=f&aqi=&aql=&oq=


--------------------
Porady związane z pozycjonowaniem stron internetowych, w szczególności omówienie zagadnień związanych z Wordpress SEO, a także optymalizacja stron WWW od kuchni oraz setki innych wartościowych porad. Zapraszam!

Użytkownik rokko edytował ten post 04.10.2012 - 20:02


#20 leon55

leon55
  • Bloger
  • 4 postów

Napisano 30.01.2011 - 13:23

Technik meblarstwa, pracowałem w banku - kredyty, lokaty - w między czasie zaoczne studia na UW kierunek informatyka i ekonometria - trochę programuję w PHP i w JS obecnie pracuję w agencji reklamowej jako montażysta filmowy ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa - może zostanę posłem - hi hi.

#21 darrmtrade

darrmtrade
  • Bloger
  • 3 postów
  • Location:Warszawa
  • Interests:technologia

Napisano 09.02.2011 - 17:54

Ja kończę studia informatyczne w tym roku. :)

Polska jest genialna.

pozycjonowanie


#22 adriatyk

adriatyk
  • Bloger
  • 9 postów
  • Location:Warszawa - Piastów

Napisano 17.02.2011 - 11:28

Studia o profilu informatycznym lecz za dużo nie wyniosłem z uczelni - więcej z książek i z for internetowych, ukończenie studiów w Polsce nic Ci nie da taki system oświaty. Chyba że kończysz studia w USA lub W.B.

#23 Badek

Badek

    aktywność:

  • +Bloger
  • 18 postów

Napisano 02.04.2011 - 21:14

Jestem w drugiej klasie gimnazjum, lecz tworzeniem stron zajmuję się od, bodajże, trzech lat. Jestem webmasterem i webdesignerem z hobby, ale mam nadzieję wiązać te zainteresowania ze swoją przyszłą pracą... :) A aby dostosować Wordpressa po siebie, trzeba znać dobrze HTML, CSS, no i podstawy PHP, JS wystarczą.

#24 jeffk6dfbe

jeffk6dfbe
  • Bloger
  • 3 postów
  • Location:COURBEVOIE
  • Interests:Sport, Muzyka Firmy, Gry

Napisano 04.04.2011 - 0:25

ja jestem prawie, że informatykiem ::) Jeszcze został mi jeden rok studiów.

Lubię latać.

pozycjonowanie


#25 Kasia87

Kasia87

    aktywność:

  • +Bloger
  • PipPip
  • 77 postów
  • Location:Mińsk Mazowiecki
  • Interests:e-biznes, promocja online, WordPress, tworzenie stron www i tematy pokrewne :) rozwój osobisty, podróże, muzyka, komedie

Napisano 25.04.2011 - 22:36

Osobiście nie jestem informatykiem z wykształcenia. Z WP, HTML, Photoshopem itp. zaczęłam się zapoznawać w zeszłym roku dzięki mojemu chłopakowi, który to mi w tym pomógł. Obecnie jest to moja pasja, hobby, źródło dodatkowych dochodów... Pomagają kursy, książki i własne długie godziny spędzone na poznawaniu programów. W sieci jest mnóstwo darmowych materiałów. Polecam poszukać na google i na prywatnych blogach...

Pozdrawiam :)

#26 peterp

peterp
  • Bloger
  • 7 postów

Napisano 14.09.2011 - 7:47

Nie dokończyłem studiów informatycznych i może dobrze.W sumie studia niczego mnie nie uczyły.A do Wordpressa nie trzeba być informatykiem tylko pasjonatem :)

#27 pakulec

pakulec

    aktywność:

  • +Bloger
  • 16 postów

Napisano 10.10.2011 - 18:37

Ja jestem inż. informatykiem na dodatek bez pracy... no cóż nie zawsze liczy się szkoła, umiejętności i chęć pracy... <blink>

#28 TuTurysta

TuTurysta

    aktywność:

  • +Bloger
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 13.10.2011 - 17:34

Nie ma książek????
Od ręki w każdej dobrej księgarni dostaniesz:
http://helion.pl/sea...zukaj=wordpress

Tutoriale... tu się poniekąd zgodzę, ale za to jest cała masa anglojęzycznych (głównie video i nawet języka nie trzeba znać... no może poza jakimiś podstawami :D)

Ja nie jestem ani informatykiem, ani programistą, ale efekty są (II miejsce) poza tym weź poprawkę, że początki są zazwyczaj trudne :D

Teraz robię na WordPress'ie katalog firm - korzystam z dobrego foremwork'a i dobrych wtyczek, to mi odejmuje 60% roboty (względem darmowych odpowiedników)

Jak naprawdę, czegoś nie będziesz mógł zrobić - to napisz na forum ... pomożecie?

#29 Nemon

Nemon

    aktywność:

  • +Bloger
  • 23 postów

Napisano 21.06.2012 - 18:04

W sumie to ja nie jestem ani informatykiem, ani nawet nie znam php i mysql, ale z Worpdressem sobie poradziłem bez tego i praktycznie wprowadzałem już dość wiele bardzo różnych modyfikacji, są pluginy, jest codex na logikę można dużo rzeczy zrobić, a jak się nie daje rady zawsze można zapytać.

#30 Azaza

Azaza
  • Bloger
  • 2 postów

Napisano 27.07.2012 - 12:07

Z zawodu to nie, bardziej z przypadku. ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Poprzedni adres WWW tego tematu: http://www.wordpress.org.pl/Czy-jesteście-informatykami?-t9502.html